.
.
.
Op zaterdag 26 oktober 2019 tussen 10.00u en 15.00u is bij de Mariahoeve in Putten het jaarlijkse “knolletjesfeest” met diverse activiteiten.
Vroeger werden de akkers na de oogst van het koren vaak ingezaaid met knollen of snijrogge. Zij werden gebruikt als groenvoer voor de melkkoeien als ze van de weide naar de stal gingen en werden vaak ook door de schooljeugd van het land gehaald als hapje voor onderweg.
Er is van alles te zien en beleven. Natuurlijk is er in deze tijd van het jaar Erwtensoep en een varken aan het spit.
VOA staat dit jaar voor het eerst op deze markt. Het vorige feest bij de Mariahoeve, het oogst feest, was ik er ook. Dat is me zeer goed bevallen. Heeft u me daar niet gezein dan is dit de herkansing. Ik houd met de mobiel smederij demonstraties. Ik zie er naar uit u te ontmoeten.