Concentrische cirkels. Open ellipsen, uit het midden en uit het lood gebogen. Een variant op Cirkels.

Voor wie

Dit metalen beeld is een robuust cadeau of relatiegeschenk voor bijvoorbeeld minimalisten of wiskundigen. Ik laat het aan de eigenaar waarvoor het wordt gebruikt en hoe het neergezet wordt.

Het ontwerp

Iedereen vond Cirkels een erg mooi stuk. Ik vond dat het nog beter kon omdat het nog geen functie had. Met concentrische cirkels (ellipsen) is het werkstuk open gemaakt en vervolgens uit het midden en uit het lood gebogen. Hierdoor ontstaat een brieven- of foto-standaard of wat je er dan ook in wilt zetten.

Het vervaardigen

Gesmeed uit één stuk vierkante metalen staaf van 1cm. Gemaakt tijdens de Ambachten dag bij Stoomgemaal Arkemheen in Nijkerk op 15 september 2019.

Technische informatie

Naam:Concentrische Cirkels
Omschrijving:4 verschillend staande ellipsen.
Certificaat no:190915293
Werkstuk no: 187
Plaats signatuur:Onder aan de achterzijde
Materiaal:Vierkant staaf 10 mm
Gewicht:662 gram
Afmeting:16 x 10 x 4 cm
Gemaakt: Ambachten dag bij Stoomgemaal Arkemheen

Foto collage

De identificatie en controle op authenticiteit van je werk is zeer gemakkelijk. Je kunt je werk vergelijken met de gedetailleerde foto’s.
Klik dan hier om naar de foto’s te gaan.

Verder

Heb je alles bekeken en wil je dit werk kopen Klik dan hier voor de webshop.
Heb je alles bekeken en wil je me volgen.  Op deze sociale media post ik.
Heb je toch nog vragen of is iets niet duidelijk. Klik dan hier voor de contact pagina.
Hieronder staat iconen van sociale media waarmee je dit bericht kunt delen met je favoriete pagina.